مشکی

تزریق چربی در اصفهان با ماندگاری بالا

با افزایش سن ، تغییرات بسیار زیادی در بدن افراد رخ می دهد ، که کاهش تولید کلاژن و الاستین نیز یکی از مهم ترین آن ها می باشد. با توجه به کاهش میزان تولید هر دو این ماده ها ، حجم چربی پوست در نواحی مختلف بدن بخصوص صورت نیز کاهش پیدا کرده که به دنبال آن پوست دچار افتادگی و چین و چروک های بسیار زیاد می شود. فکر می کنید کدام تکنیک جوانسازی امروزه می تواند علاوه بر باز گردانی حجم از دست رفته جوانی و شادابی را به پوست باز گرداند؟ دکتر نیلوفر ایرجی ، بهترین دکتر برای تزریق چربی به صورت در اصفهان ، در این مواقع به زیبا جویان توصیه می کند ، از پروسه تزریق چربی که بسیار موثر و دارای نتیجه ای فوق العاده می باشد بهره گیرند.

تکنیک های تزریق چربی چه می باشد ؟

بهتر است بدانید که این تکنیک جوانسازی ، یکی از موثر ترین و بی نظیر ترین روش ها جهت جوانسازی و جبران حجم از دست رفته چربی پوست می باشد. برای مثال فرورفتگی های صورت ، اصلاح فرم لب ها و غیره از جمله مواردی هستند که با تزریق این ماده بهبود خواهند یافت.

پیوند چربی ، پروسه است که در طی آن ، بافت چربی از ناحیه مورد نظر از بدن فرد متقاضی برداشته شده و با اعمال تغییرات لازم و فرآوری آن ، به نقاط مختلفی در زیر پوست صورت نیز تزریق می شود. توجه داشته باشید که از این تکنیک جهت بر طرف کردن نقص های صورت و ترمیم اسکار ، زخم ها و همچنین تحریک تولید کلاژن و الاستین نیز استفاده خواهد شد.

چربی بدن هر فرد ، یکی از زیست سازگار ترین فیلر های پوستی بوده که پس از تزریق بافتی نرم ، طبیعی و همگن با بافت های طبیعی در نواحی مختلف بدن و صورت ایجاد می کند ، که تاثیرات حاصل از آن دائمی و نیمه دائمی خواهد بود.

مزیت های تزریق چربی به صورت در اصفهان

 • ماندگاری بسیار بالا
 • بهبود بافت پوست
 • افزایش تولید کلاژن و الاستین
 • جوانسازی و از بین برنده منافذ پوستی
 • از بین برنده زخم ها و چاله های ناشی از جوش و آکنه
 • جذب سریع چربی به نواحی تزریق شده
 • عدم نیاز به تکرار مجدد پس از تزریق به صورت
 • اصلاح بد شکلی و بد فرمی های صورت
 • عدم نیاز به استفاده از ماده خارجی با تهاجم بالا
 • امکان تزریق چربی در اصفهان ، به دیگر نقاط بدن

چربی و تاثیرات موثر آن در جوانسازی

جالب است بدانید که با پیوند چربی و تزریق آن به صورت ، می توانید به ویژگی های بسیار زیادی دست یابید ، در ادامه مطلب با انواع آن ها آشنا خواهیم شد.

جوانسازی اطراف پلک ها : پوست اطراف چشم بسیار نازک می باشد ، که با افزایش سن و تاثیر گذاری برخی موارد علائم پیری در آن ها فورا مشخص می شود. در نتیجه با بکارگیری از این تکنیک جوانسازی ، می توان با پر کردن گودی زیر چشم ها ، زیبایی ظاهر را در این نواحی افزایش داد. لازم به ذکر بوده که تزریق چربی در اصفهان در این ناحیه می تواند سبب بر طرف شدن سیاهی زیر چشم زیبا جو نیز شود.

برجستگی لب ها : لب هایی برجسته و متقارن تاثیرات فوق العاده ای در زیبایی ظاهر افراد دارد. بنابراین توجه داشته باشید که با افزایش سن لب های شما نیز دچار تغییراتی خواهد شد ، آن دست از افراد که تمایل به افزایش حجم لب بدون پروتز را دارند ، تزریق چربی توسط دکتر نیلوفر ایرجی به لب ها یک روش طبیعی و ایده آل بوده ، که به مقدار لازم و مطابق خواسته زیبا جو در اصفهان تزریق می شود.

برجستگی گونه ها : ممکن است تا کنون به اهمیت بالای گونه ها در ایجاد یک هارمونی فوق العاده در صورت توجه نکرده باشید ، اما باید بدانید که زیبایی و برجستگی گونه ها یک نکته مهم در بهتر شدن چهره افراد می باشد. زمانی که بافت گونه با توجه به افزایش سن نازک و افتاده می شود ، چهره شما پیر تر و خسته تر به نظر خواهد رسید. به همین منظور عده بسیاری خواستار برجستگی گونه با استفاده از تزریق چربی در اصفهان خواهند شد. این تکنیک به شما زیبا جویان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به انجام جراحی های پر تهاجم ، گونه هایی برجسته و زیبا داشته باشند.

جوانسازی صورت : جالب است بدانید که این پروسه ، یک تکنیک چند منظور بوده که می تواند در رفع علائم آزار دهنده همانند چین و چروک های پوستی در نواحی مختلف صورت تاثیر بگذارد. با تزریق این ماده در نواحی همچون اطراف بینی ، چانه و لب ها ، فرو رفتگی های سطحی پر شده و بافت صورت صاف و یک دست خواهد شد. البته برخی از زیبا جویان با تزریق کردن چربی در نواحی همچون ناحیه جلو فک پایین ، سبب کاهش افتادگی پوست و زاویه دار شدن چانه نیز خواهند شد.

فرم دهی چهره : این روش تنها برای افزایش حجم گونه ها مناسب نمی باشد ، در نتیجه به تمایل شما بستگی دارد که می خواهید کدام قسمت از صورتتان را فرم دهید. برای مثال یکی از پر طرفدار ترین اقدامات با تزریق چربی در میان عده بسیاری از بانوان و آقایان تزریق و حالت دهی به صورت و زاویه سازی فک می باشد ، که با بکارگیری از این روش در امتداد خط فک یا در ناحیه ای از چانه می توان فرم صورت را به شکل دلخواه تغییر داد.

ماندگاری تزریق چربی چه مدت است ؟

توجه داشته باشید که فاکتور های متعددی می تواند در میزان ماندگاری این تکنیک جوانسازی نقش داشته باشد. برای مثال جنس پوست ، سن و داشتن یک برنامه غذایی مناسب ، ورزش کردن و همچنین میزان آسیب های وارد شده به پوست از جمله مواردی هستند که در ماندگاری و تاثیرات درمانی این تکنیک نقش خواهند داشت.

اما با انجام تمامی مراقبت های بعد از پیوند چربی که از جانب بهترین پزشک تزریق چربی در اصفهان ، دکتر نیلوفر ایرجی توصیه خواهد شد ، می توانید به میزان ماندگاری این تکنیک بی افزاید. اما به طور کلی حداقل 10 سال می توانید از مزیت های این پروسه جوانسازی بهرمند شوید.

تزریق چربی در اصفهان - دکتر ایرجی

اقدامات مراقبتی بعد از اتمام این تکنیک جوانسازی

 1. توصیه می شود در روز های ابتدایی بعد از تزریق چربی در اصفهان ، از انجام فعالیت های ورزشی و پر تنش خودداری کنید و به خوبی استراحت کنید.
 2. استفاده از محصولات و لوازم آرایشی حدود 5 الی 7 روز بعد از تزریق ممنوع بوده ، زیرا می تواند سبب بروز عفونت های پوستی شود.
 3. از ایجاد فشار و ماساژ محل تزریق شده بپرهیزید ، زیرا امکان حرکت چربی به سایر نقاط صورت وجود دارد.
 4. به منظور کاهش تورم و کبودی بعد از تزریق چربی در اصفهان ، توصیه می شود از دو بالش زیر سر خود استفاده کنید.
 5. از خوابید بر روی صورت در دوره نقاهت خودداری کنید.
 6. نوشیدن مایعات و نوشیدنی های حاوی فیبر بالا ، همراه با مواد غذایی حاوی پروتئین می تواند ، در بهبود سریع شما نقش بسیار موثری داشته باشد.
 7. به علت افزایش حساسیت پوست در روز های ابتدایی بعد از این تکنیک جوانسازی ، توصیه می شود از قرار گرفتن در برابر نور خورشید خودداری کنید و از کرم های ضد آفتاب با spf بالا استفاده کنید.
 8. از قرار گرفتن در محیط های بسیار گرم همانند سونا ، جکوزی و حمام آب گرم بپرهیزید.
 9. توجه داشته باشید که مصرف دخانیات ، الکل می تواند در روند بهبود شما اختلال ایجاد کند ، در نتیجه تا بهبود کامل از مصرف آن ها خودداری کنید.
 10. از خم شدن و قرار دادن سر در مدت زمان طولانی به سمت پایین خودداری کنید.

پاسخ به سوالات متداول در خصوص تزریق چربی

 • آیا تزریق چربی ایمن است ؟

بله ، اگر این پروسه در مراکز معتبر و به دست پزشک متخصص انجام شود ، هیچ خطری نداشته و کاملا ایمن است. همچنین ذکر این نکته لازم است که تزریق چربی از جمله پروسه های زیبایی و جوانسازی مورد تایید جامعه جراحان زیبایی آمریکا است.

 • تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل ؟

این موضوع به شرایط و اهداف هر بیمار بستگی دارد ؛ به همین علت نمی توان هیچ کدام را بر دیگری برتر دانست. برای مثال اگر به دنبال یک پروسه با ماندگاری بالا هستید ، قطعا تزریق چربی برای شما بهتر است و اگر طرفدار هیالورونیک اسید ، از تزریق ژل نتیجه بهتری دریافت می کنید. به همین علت توصیه می شود در قدم اول هدف خود را برای تزریق فیلر مشخص نمایید و سپس با مشورت پزشک از مزیت های یکی از این پروسه ها بهره مند شوید.

 • چربی مورد نیاز از کدام نواحی بدن برداشته می شود ؟

معمولا از ران و شکم چربی مورد نیاز به کمک لیپوساکشن خارج می شود ، چرا که اغلب در این نواحی چربی بیشتری جمع می شود.

 • آیا برای تزریق چربی به صورت بیهوش می شویم ؟

معمولا این فرآیند به کمک بی حسی موضعی و بدون نیاز به داروی بیهوشی انجام می شود اما در مواردی این احتمال وجود دارد که با بیهوشی عمومی نیز تزریق صورت بگیرد. به صورت کلی این موضوع به شرایط بیمار و همچنین میزان چربی مورد نیاز برای خارج کردن از بدن بستگی دارد.

 • آیا برای تزریق چربی محدودیت سنی و جنسیتی وجود دارد ؟

خیر ، هیچ محدودیت جنسی برای این پروسه وجود ندارد و در خصوص سن مناسب برای تزریق فیلرها باید گفت بیشتر متقاضیان این پروسه را افراد بالای 35 سال تشکیل می دهند با این حال این فرآیند بعد از 18 سالگی ، در صورتی که کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی در اصفهان باشید ، قابل انجام است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها