مشکی

لیفت با نخ در اصفهان🌟 جوانسازی صورت با دکتر ایرجی

آیا شما نیز با مشکلاتی همچون پیری پوست مواجه شده اید ؟ افتادگی پوست سبب بروز چین و چروک و خطوط اخم در چهره شما شده است ؟ آیا شادابی و طراوت از صورتتان کاسته شده است ؟ نگران نباشید ، با کمک پروسه زیبایی لیفت با نخ در اصفهان که بهترین پزشک لیفت صورت با نخ دکتر نیلوفر ایرجی آن را توصیه می کند ، می توانید شادابی و طراوت را به چهره خود بازگردانید و حتی چهره ای جوان تر داشته باشید.

لیفت با نخ در اصفهان - دکتر نیلوفر ایرجی

لیفت صورت با نخ در اصفهان

به مرور زمان و افزایش سن ، کلاژن و الاستین ( پروتئین های موجود در زیر پوست ) کاهش یافته و تجزیه می شوند. از بین رفتن این موارد منجر به شل شدن و بروز چین و چروک های پوستی خواهد شد. اما با استفاده از پروسه زیبایی لیفت با نخ در اصفهان ، از پوست حمایت شده و سبب استحکام بیشتر آن نیز خواهد شد ، که در پی آن فرایند تولید کلاژن و الاستین در زیر پوست مجدد آغاز می شود. با این اقدام درمانی و زیبایی پوست جوان تر و لطیف می شود.

کدام افراد کاندیدای مناسبی برای لیفت با نخ در اصفهان هستند؟

کاندیدای اصلی این پروسه زیبایی افراد با ضخامت عادی و نرمال پوست هستند ، که تمایل به رفع ایرادات ظاهری ناشی از شل شدگی و افتادگی پوست می باشند. افراد با ابرو های افتاده و ان دسته از افراد که حجم صورت خود را از دست داده اند و دچار افتادگی پوست شده اند کاندیدای مناسبی خواهند بود. البته لازم به ذکر بوده که عده ای با توجه به برخی عوامل کاندیدای مناسب برای این پروسه نخواهند بود ، برای مثال افراد با پوستی ضخیم و آن دسته از زیبا جویان که با افزایش سن ضخامت پوست ان ها از بین رفته است.

اصلی ترین کاربردهای لیفت با نخ

کشیدگی پوست

در این تکنیک زیبایی هیچ گونه برش یا برداشتی در پوست زیبا جو ایجاد نمی شود. تنها بهترین دکتر لیفت صورت با نخ در اصفهان دکتر ایرجی ، با استفاده از اعمال برخی تغییرات لازم در زیر پوست ، پوست صورت را بالا کشیده و آن را سفت می کند. در واقع به جای برش پوست ، جراح با استفاده از تکنیک لیفت با نخ در اصفهان ، پوست را جمع و سفت می کند تا دیگر افتادگی در سطح پوست مشاهده نشود.

تحریک کلاژن سازی

نخ های مورد استفاده در این تکنیک علاوه بر کشیدگی و سفت کردن پوست ، فرایند پیری پوست را متوقف می کند. این نخ ها با تحریک پوست سبب تولید کلاژن و الاستین خواهند شد ، که در جوانسازی و زیبایی پوست زیبا جویان تاثیرات فوق العاده ای خواهند داشت. لازم به ذکر بوده که این ماده به طور طبیعی در زیر پوست وجود دارد ، اما به توجه به افزایش سن و تاثیر گذاری برخی عوامل مخرب به مرور کاهش خواهند یافت.

لیفت با نخ چه کاربرد هایی دارد ؟

 1. بر طرف کننده افتادگی پوست
 2. کشیدگی ابرو و از بین بردن چین و چروک
 3. لیفت چانه و موثر در زاویه سازی فک
 4. موثر در لیفت بینی و فرم دهی به نوک بینی افراد
 5. موثر در لیفت شقیقه و کشیده تر شدن چشم ها
 6. کشیدگی غبغب و از بین بردن افتادگی پوست غبغب

لیفت بینی با استفاده از نخ

با وجود طرفداران بسیار زیاد جراحی بینی ، بسیاری دیگر تمایل به بکارگیری از روش های کم تهاجم تر را ترجیح میدهند ، زیرا دارای دوره نقاهت و عوارض جانبی کمتری می باشند. بنابراین یکی از پروسه زیبایی پر طرفدار لیفت بینی با نخ ، نواقص بینی را بر طرف کرده و نوک بینی به فرم زیبایی تغییر پیدا می کند.

جوانسازی صورت با بکارگیری از نخ

لیفت با نخ در اصفهان یک پروسه زیبایی و درمانی بوده که ویژگی های خارق العاده ای دارد ، در واقع به دنبال بر طرف شدن عیوب از ظاهر زیبا جویان این پروسه بسیار پر طرفدار شده است. در پی بکارگیری از این تکنیک افراد می توانند به ویژگی های زیر دست یابند.

 • رفع لاغری صورت
 • رفع علائم پیری زودرس
 • رفع چین و چروک
 • بهبود چین خوردگی پوست
 • از بین بردن افتادگی و شل شدگی پوست 

آیا تکنیک لیفت با نخ همراه با درد است؟

احساس درد در زمان لیفت با نخ در اصفهان یک امر شایع و طبیعی می باشد ، البته طی این پروسه پزشک ، از بی حسی های موضعی استفاده خواهد کرد تا در زمان بکارگیری زیبا جو دردی را احساس نکند. درد ناشی از این پروسه در دوره نقاهت نیز با استفاده از دارو های مسکن تجویز شده توسط دکتر ایرجی ، جراح لیفت با نخ در اصفهان ، نیز تسکین پیدا خواهد کرد.

ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

در ابتدا بهتر است بدانید که لیفت صورت با نخ در کنار روش های پر تهاجم همانند جراحی دارای ماندگاری نسبتا کمی می باشد. اما به طور کلی ماندگاری این پروسه زیبایی حدود 5 الی 10 سال خواهد بود. توجه داشته باشید که رعایت دستورالعمل های دکتر نیلوفر ایرجی در اصفهان ، نیز می تواند میزان ماندگاری این تکنیک را بسیار افزایش دهد. لازم به ذکر بوده که ماندگاری در این پروسه زیبایی تنها مختص نخ هایی با کیفیت بالا می باشد.

 اقدامات مراقبتی بعد از لیفت صورت با نخ

همانطور که اشاره کردیم ، انجام اقدامات لازم بعد از این پروسه که از جانب بهترین جراح برای لیفت با نخ در اصفهان ؛ توصیه خواهد شد ، میزان ماندگاری این تکنیک افزایش یافته و عوارض جانبی در مدت زمان بسیار کوتاهی بهبود می یابد. بنابراین ما نیز به شما توصیه می کنیم مواردی را که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم با دقت رعایت کنید.

 1. استفاده از محصولات آرایشی 7 الی ده روز بعد از لیفت ممنوع می باشد.
 2. می توانید جهت بهبود سریع تر از برخی پماد های حاوی ویتامین آ نیز استفاده کنید.
 3. به مدت یک الی دو ماه استعمال دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل ممنوع می باشد.
 4. توصیه می شود پس از اتمام کار از کمپرس های یخ در نواحی لیفت نیز استفاده شود.
لیفت با نخ - دکتر نیلوفر ایرجی

سن مناسب برای انجام لیفت با نخ

بهتر است بدانید که سن مناسب برای لیفت با نخ در اصفهان ، در خانم ها و آقایان ، در سنین 30 الی 50 سال می باشد. زیرا فرایند پیری در این بازه آغاز شده و اکثر افراد در این سن با چین و چروک و خطوط پوست مواجه می شوند.

آیا تکنیک لیفت با نخ دارای عوارض است ؟

وجود هر نوع عوارض جانبی بعد از لیفت صورت با نخ طبیعی و شایع است ، اما در برخی مواقع و به ندرت ممکن است زیبا جویان با عوارضی همچون تورم و کبودی بسیار زیاد ، عفونت و خونریزی ، حساسیت به نخ و عدم تقارن صورت ، بی حسی پوست و موارد دیگر نیز مواجه شوند. در صورت عدم بهبودی هر یک از این موارد توصیه می شود افراد فورا به بهترین پزشک لیفت صورت با نخ در اصفهان مراجعه کنند.

آیا نخ های لیفت قابل جذب هستند ؟

اگر نگران باقی ماندن نخ های لیفت زیر پوست هستید ، باید بدانید که آن ها از رشته های فیبری تشکیل شده اند ، که تحریک کننده کلاژن می باشند ، که به مرور زمان جذب شده و از بین می روند.

نتیجه حاصل از این تکنیک چه زمانی مشخص خواهد شد ؟

جوانسازی صورت با استفاده از لیفت کردن با نخ در اصفهان ، بلافاصله و بعد از اتمام اعمال تغییرات لازم قابل مشاهده خواهد بود.

چه زمانی زیباجویان می توانند مجدد از این تکنیک بهره ببرند ؟

با توجه به توصیه های پزشک و بعد از انجام بررسی های لازم ، تکرار مجدد لیفت صورت با نخ هر 12 ماه یک بار مانعی نداشته و می توان به منظور حفظ تداوم نتایج حاصل از لیفت اولیه از آن استفاده کرد.

هزینه تکنیک لیفت صورت با نخ چقدر است؟

لیفت با نخ در اصفهان با هدف زیبایی و جوانسازی انجام شده و با توجه به کم تهاجم بودن ان دارای هزینه ای مقرون به صرفه می باشد زیرا در طی این پروسه از بیهوشی استفاده نمی شود و نیازی به یک تیم جراحی نمیباشد ، بنابراین مواردی که در هزینه نهایی تاثیر می گذارد بسیار کم و متناسب خواهند بود. برای مثال ، منطقه جغرافیایی ، مهارت و تجربه بالای پزشک ، نخ مورد استفاده و ناحیه تحت درمان و غیره هزینه نهایی را مشخص خواهند کرد.

1 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها